List of registered participants:

  • Eduardo Abi Jaber (Paris)
  • Ankush Agarwal (Paris)
  • Randolf Altmeyer (Berlin)
  • Peter Bank (Berlin)
  • Nicolas Baradel (Paris)
  • Christian Bayer (Berlin)
  • David Beßlich (Berlin)
  • Jochen Blath (Berlin)
  • Todor Bilarev (Berlin)
  • Céline Bonnet (Paris)
  • Alberto Chiarini (Marseille)
  • Camille Coron (Paris)
  • Hadrien de March (Paris)
  • Roxana Dumitrescu (Berlin)
  • Ahmed Fadili (Paris)
  • Victor Nzengang Feunou (Berlin)
  • Clément Foucart (Paris)
  • Peter Frentrup (Berlin)
  • Iurii Ganychenko (Potsdam)
  • Adrian Gonzalez Casanova (Berlin)
  • Zorana Grbac (Paris)
  • Miryana Grigorova (Hannover)
  • Gaoyue Guo (Paris)
  • Kaouther Hadji (Paris)
  • Matthias Hammer (Berlin)
  • Florian Hildebrandt (Potsdam)
  • Ulrich Horst (Berlin)
  • Caroline Hillairet (Paris)
  • Oliver Janke (Berlin)
  • Monique Jeanblanc (Paris)
  • Sarah Kaakai (Paris)
  • Klebert Kentia Tonleu (Frankfurt)
  • Tania Kosenkova (Potsdam)
  • Dörte Kreher (Berlin)
  • Jennifer Krüger (Berlin)
  • Noemi Kurt (Berlin)
  • Yiqing Lin (Paris)
  • Aline Marguet (Paris)
  • Ester Mariucci (Berlin)
  • Laurence Marsalle (Lille)
  • Jörg Martin (Berlin)
  • Thibaut Mastrolia (Paris)
  • Sara Mazzonetto (Lille)
  • Sylvie Meleard (Paris)
  • José Méndez-Vera (Paris)
  • Carlos Oliveira (Lisboa)
  • Natalie Packham (Berlin)
  • Antonis Papapantoleon (Berlin)
  • Mário Papík (Bratislava)
  • Nicolas Perkowski (Berlin)
  • Sergio Pulido (Paris)
  • Mathias Rafler (Berlin)
  • Alexandre Richard (Paris)
  • Sylvie Roelly (Potsdam)
  • Mathieu Rosenbaum (Paris)
  • Alexandros Saplaouras (Berlin)
  • Vitalli Senin (Berlin)
  • Simone Scotti (Paris)
  • Charline Smadi (Paris)
  • Uladzislau Stazhynski (Paris)
  • Marius Sterling (Berlin)
  • Xiaolu Tan (Paris)
  • András Tóbiás (Berlin)
  • Nizar Touzi (Paris)
  • Roget Tristan (Paris)
  • Willem Van Zuijlen (Berlin)
  • Karen Alexandra Vásquez Vivas (Paris)
  • Amandine Veber (Paris)
  • Moritz Voss (Berlin)
  • Alexandra Wolff (Potsdam)